Архив

< Октомври 2017 >
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
YouCMSAndBlog Module Generator Wizard Plugin

Илиан Илиев тръгна с група от 27 футболисти за лагера в Банско

Отборът на „Черно море“ отпътува за Банско рано тази сутрин, където до 6 юли ще

Разкази за пътуванията на сърцето от Захари Карабашлиев

Един от най-обичаните български автори - Захари Карабашлиев („18% сиво“ и „Хавра“),

Илиан Илиев чака бразилски нападател на лагера в Банско

Бразилски нападател се очаква да се присъедини към „Черно море“ на лагера в Банско.

„Черно море“ стартира контролите с победа над „Черноморец“/ Снимки

„Черно море“ стартира контролите от лятната подготовка с победа.

Катрин Панкол отново ни среща със своите muchachas в „Три целувки“

Популярната френска писателка Катрин Панкол се завръща с романа „Три целувки“.

  • Илиан Илиев тръгна с група от 27 футболисти за лагера в Банско

  • Разкази за пътуванията на сърцето от Захари Карабашлиев

  • Илиан Илиев чака бразилски нападател на лагера в Банско

  • „Черно море“ стартира контролите с победа над „Черноморец“/ Снимки

  • Катрин Панкол отново ни среща със своите muchachas в „Три целувки“

kupa na bfs1 01Вече са ясни съперниците на „Черно море“ в 1/8-финалите на турнира за Купата на БФС.

Припомняме, че школата на „моряците“ участва в надпреварата с три набора - деца, юноши младша и юноши старша възраст. На този етап от турнира се играе по два мача на разменено гостуване, а при равенство от срещите направо се изпълняват дузпи.
Набор 2004, воден от треньора Станислав Стоянов, ще се изправи срещу „ДИТ Спорт“ (София). Варненци ще бъдат домакини в първия двубой.
Съперник на родените през 2002 г. „моряци“ с треньор Тодор Каменов ще бъде или „Черноморец“ (Бургас), или „Сокол“ (Марково). „Черно море“ ще бъде гост в първата среща.
При юношите старша възраст от набор 2000 сблъсъкът ще е с „Левски-Раковски“ (София). Възпитаниците на Николай Кънчев ще домакинстват първи.
Възможно е да настъпят промени на дати, начални часове и стадиони. Цялата програма в окончателен вид ще бъде готова най-вероятно утре.


Деца, родени 2004 г.

 
Първи срещи: 18.10.2017 г., 14:00 ч.

 
19.10.2017 г., 14:00 ч. „Черно море“ - „ДИТ Спорт“ (София)
11:00 ч. „Добруджа“ - „Спартак“ (Пловдив)
„Спартак 1919“ (Плевен) - ЦСКА-София
„Берое“ - „Ботев“ (Пловдив)
11:00 ч. „Миньор“ (Перник) - „Лудогорец“
„Ботев“ (Враца) - „Левски“
„Национал“ (София) - „Локомотив“ (Пловдив)
„Етър“ (Велико Търново) - „Черноморец“ (Бургас)

 
Реванши: 25.10.2017 г., 14:00 ч.

 
11:00 ч. „ДИТ Спорт“ (София) - „Черно море“
11:00 ч. „Спартак“ (Пловдив) - „Добруджа“
ЦСКА-София - „Спартак 1919“ (Плевен)
„Ботев“ (Пловдив) - „Берое“
11:00 ч. „Лудогорец“ - „Миньор“ (Перник)
„Левски“ - „Ботев“ (Враца)
„Локомотив“ (Пловдив) - „Национал“ (София)
„Черноморец“ (Бургас) - „Етър“ (Велико Търново)

 
Юноши младша възраст, родени 2002 г.

 
Първи срещи: 25.10.2017 г., 14:00 ч.

 
11:00 ч. „Локомотив“ (Пловдив) - „Добруджа“
„Сливен“ - „Левски-Раковски“ (София)
„Лудогорец“ - „Ботев“ (Пловдив)
11:00 ч. „Ботев“ (Враца) - „Берое“
„Локомотив“ (София) - „Левски“
„Пирин“ (Благоевград) - „Янтра“ (Габрово)
„Черноморец“ (Бургас) или „Сокол“ (Марково) - „Черно море“
„Витоша“ (Бистрица) - „Етър“ (Велико Търново)

 
Реванши: 8.11.2017 г., 14:00 ч.

 
11:00 ч. „Добруджа“ - „Локомотив“ (Пловдив)
„Левски-Раковски“ (София) - „Сливен“
11:00 ч. „Ботев“ (Пловдив) - „Лудогорец“
„Берое“ - „Ботев“ (Враца)
„Левски“ - „Локомотив“ (София)
„Янтра“ (Габрово) - „Пирин“ (Благоевград)
„Черно море“ - „Черноморец“ (Бургас) или „Сокол“ (Марково)
„Етър“ (Велико Търново) - „Витоша“ (Бистрица)

 
Юноши старша възраст, родени 2000 г.

 
Първи срещи: 25.10.2017 г., 14:00 ч.

 
„Ботев“ (Пловдив) - „Чавдар“ (Етрополе)
11:00 ч. „Монтана“ - „Черноморец“ (Бургас)
11:00 ч. „Дунав“ (Русе) - „Берое“
„Ботев 2002“ (Пловдив) - „Янтра“ (Габрово)
11:00 ч. „Левски“ - „Етър“ (Велико Търново)
15:00 ч. „Септември“ (София) - „Локомотив“ (Пловдив)
11:00 ч. „Черно море“ - „Левски-Раковски“ (София)
11:00 ч. ЦСКА-София - „Лудогорец“

 
Реванши: 08.11.2017 г., 14:00 ч.

 
„Чавдар“ (Етрополе) - „Ботев“ (Пловдив)
11:00 ч. „Черноморец“ (Бургас) - „Монтана“
7.11.14:00 ч. „Берое“ - „Дунав“ (Русе)
11:00 ч. „Янтра“ (Габрово) - „Ботев 2002“ (Пловдив)
„Етър“ (Велико Търново) - „Левски“
„Локомотив“ (Пловдив) - „Септември“ (София)
11:00 ч. „Левски-Раковски“ (София) - „Черно море“
11:00 ч. „Лудогорец“ - ЦСКА-София
снимка "Черно море"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Търсене/ Search

Най-четени

YouCMSAndBlog Module Generator Wizard Plugin
YouCMSAndBlog Module Generator Wizard Plugin

Google

ydarasport.eu използва "бисквитки", за да улесни Вашето сърфиране и да Ви покаже съдържание, което може да Ви заинтересува. Използвайки този сайт, Вие се съгласявате с нашите условия. Виж повече! To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

I accept cookies from this site.

EU Cookie Directive Module Information