Архив

< Октомври 2017 >
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
YouCMSAndBlog Module Generator Wizard Plugin

„Моряците“ взеха преднина пред „Пирин“ за Купата на БФС

Набор 2000 на „Черно море“ записа успех при гостуването си на „Пирин“ Благоевград.

Играчите на „Черно море“ амбицирани за успех срещу „Пирин“

Отборът на „Черно море“ продължава подготовката си предстоящия мач с „Пирин“.

Румънската дистопия „Ангелус“ очертава образа на по-добър свят

Трима чужденци, които се предполага, че може да са ангели, пристигат в столицата

„Моряците“ наказани от Дисципа заради факлите на феновете

„Черно море“ отново е с наказание от Дисциплинарната комисия към БФС

„Черно море“ се готви за „Пирин“ без вратаря Емил Михайлов

Вратарят на „Черно море“ Емил Михайлов пропусна днешното занимание на „моряците“.

  • „Моряците“ взеха преднина пред „Пирин“ за Купата на БФС

  • Играчите на „Черно море“ амбицирани за успех срещу „Пирин“

  • Румънската дистопия „Ангелус“ очертава образа на по-добър свят

  • „Моряците“ наказани от Дисципа заради факлите на феновете

  • „Черно море“ се готви за „Пирин“ без вратаря Емил Михайлов

kupa na bfs1 01Вече са ясни съперниците на „Черно море“ в 1/8-финалите на турнира за Купата на БФС.

Припомняме, че школата на „моряците“ участва в надпреварата с три набора - деца, юноши младша и юноши старша възраст. На този етап от турнира се играе по два мача на разменено гостуване, а при равенство от срещите направо се изпълняват дузпи.
Набор 2004, воден от треньора Станислав Стоянов, ще се изправи срещу „ДИТ Спорт“ (София). Варненци ще бъдат домакини в първия двубой.
Съперник на родените през 2002 г. „моряци“ с треньор Тодор Каменов ще бъде или „Черноморец“ (Бургас), или „Сокол“ (Марково). „Черно море“ ще бъде гост в първата среща.
При юношите старша възраст от набор 2000 сблъсъкът ще е с „Левски-Раковски“ (София). Възпитаниците на Николай Кънчев ще домакинстват първи.
Възможно е да настъпят промени на дати, начални часове и стадиони. Цялата програма в окончателен вид ще бъде готова най-вероятно утре.


Деца, родени 2004 г.

 
Първи срещи: 18.10.2017 г., 14:00 ч.

 
19.10.2017 г., 14:00 ч. „Черно море“ - „ДИТ Спорт“ (София)
11:00 ч. „Добруджа“ - „Спартак“ (Пловдив)
„Спартак 1919“ (Плевен) - ЦСКА-София
„Берое“ - „Ботев“ (Пловдив)
11:00 ч. „Миньор“ (Перник) - „Лудогорец“
„Ботев“ (Враца) - „Левски“
„Национал“ (София) - „Локомотив“ (Пловдив)
„Етър“ (Велико Търново) - „Черноморец“ (Бургас)

 
Реванши: 25.10.2017 г., 14:00 ч.

 
11:00 ч. „ДИТ Спорт“ (София) - „Черно море“
11:00 ч. „Спартак“ (Пловдив) - „Добруджа“
ЦСКА-София - „Спартак 1919“ (Плевен)
„Ботев“ (Пловдив) - „Берое“
11:00 ч. „Лудогорец“ - „Миньор“ (Перник)
„Левски“ - „Ботев“ (Враца)
„Локомотив“ (Пловдив) - „Национал“ (София)
„Черноморец“ (Бургас) - „Етър“ (Велико Търново)

 
Юноши младша възраст, родени 2002 г.

 
Първи срещи: 25.10.2017 г., 14:00 ч.

 
11:00 ч. „Локомотив“ (Пловдив) - „Добруджа“
„Сливен“ - „Левски-Раковски“ (София)
„Лудогорец“ - „Ботев“ (Пловдив)
11:00 ч. „Ботев“ (Враца) - „Берое“
„Локомотив“ (София) - „Левски“
„Пирин“ (Благоевград) - „Янтра“ (Габрово)
„Черноморец“ (Бургас) или „Сокол“ (Марково) - „Черно море“
„Витоша“ (Бистрица) - „Етър“ (Велико Търново)

 
Реванши: 8.11.2017 г., 14:00 ч.

 
11:00 ч. „Добруджа“ - „Локомотив“ (Пловдив)
„Левски-Раковски“ (София) - „Сливен“
11:00 ч. „Ботев“ (Пловдив) - „Лудогорец“
„Берое“ - „Ботев“ (Враца)
„Левски“ - „Локомотив“ (София)
„Янтра“ (Габрово) - „Пирин“ (Благоевград)
„Черно море“ - „Черноморец“ (Бургас) или „Сокол“ (Марково)
„Етър“ (Велико Търново) - „Витоша“ (Бистрица)

 
Юноши старша възраст, родени 2000 г.

 
Първи срещи: 25.10.2017 г., 14:00 ч.

 
„Ботев“ (Пловдив) - „Чавдар“ (Етрополе)
11:00 ч. „Монтана“ - „Черноморец“ (Бургас)
11:00 ч. „Дунав“ (Русе) - „Берое“
„Ботев 2002“ (Пловдив) - „Янтра“ (Габрово)
11:00 ч. „Левски“ - „Етър“ (Велико Търново)
15:00 ч. „Септември“ (София) - „Локомотив“ (Пловдив)
11:00 ч. „Черно море“ - „Левски-Раковски“ (София)
11:00 ч. ЦСКА-София - „Лудогорец“

 
Реванши: 08.11.2017 г., 14:00 ч.

 
„Чавдар“ (Етрополе) - „Ботев“ (Пловдив)
11:00 ч. „Черноморец“ (Бургас) - „Монтана“
7.11.14:00 ч. „Берое“ - „Дунав“ (Русе)
11:00 ч. „Янтра“ (Габрово) - „Ботев 2002“ (Пловдив)
„Етър“ (Велико Търново) - „Левски“
„Локомотив“ (Пловдив) - „Септември“ (София)
11:00 ч. „Левски-Раковски“ (София) - „Черно море“
11:00 ч. „Лудогорец“ - ЦСКА-София
снимка "Черно море"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Търсене/ Search

Най-четени

YouCMSAndBlog Module Generator Wizard Plugin
YouCMSAndBlog Module Generator Wizard Plugin

Google

ydarasport.eu използва "бисквитки", за да улесни Вашето сърфиране и да Ви покаже съдържание, което може да Ви заинтересува. Използвайки този сайт, Вие се съгласявате с нашите условия. Виж повече! To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

I accept cookies from this site.

EU Cookie Directive Module Information