Архив

< Октомври 2017 >
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
YouCMSAndBlog Module Generator Wizard Plugin

„Моряците“ взеха преднина пред „Пирин“ за Купата на БФС

Набор 2000 на „Черно море“ записа успех при гостуването си на „Пирин“ Благоевград.

Играчите на „Черно море“ амбицирани за успех срещу „Пирин“

Отборът на „Черно море“ продължава подготовката си предстоящия мач с „Пирин“.

Румънската дистопия „Ангелус“ очертава образа на по-добър свят

Трима чужденци, които се предполага, че може да са ангели, пристигат в столицата

„Моряците“ наказани от Дисципа заради факлите на феновете

„Черно море“ отново е с наказание от Дисциплинарната комисия към БФС

„Черно море“ се готви за „Пирин“ без вратаря Емил Михайлов

Вратарят на „Черно море“ Емил Михайлов пропусна днешното занимание на „моряците“.

  • „Моряците“ взеха преднина пред „Пирин“ за Купата на БФС

  • Играчите на „Черно море“ амбицирани за успех срещу „Пирин“

  • Румънската дистопия „Ангелус“ очертава образа на по-добър свят

  • „Моряците“ наказани от Дисципа заради факлите на феновете

  • „Черно море“ се готви за „Пирин“ без вратаря Емил Михайлов

more nabor 2004 kupa na bfsГлавният рефер Петър Кирилов ще ръководи двубоя „Черно море“ - ДИТ (София).

Това става ясно от съдийските назначения за първите срещи от 1/8-финалите на турнира за Купата на БФС. Припомняме, че набор 2004 на „моряците“ ще приеме съперника си на 19 октомври от 14 ч. на стадиона под Аспаруховия мост.
Помощници на рефера от Добрич ще бъдат Димитър Герчев и Живко Петров.


Съдийските назначения за Купа БФС, 1/8-финали, първи срещи


17 октомври 2017 г., вторник, 14:00 ч.
„Спартак 1919“ (Плевен) - ЦСКА-София
Росен Гановски, Илиян Маринов, Ивайло Петров


18 октомври 2017 г., сряда, 11:00 ч.
„Добруджа“ - „Спартак“ (Пловдив)
Калоян Кирилов, Красимир Атанасов, Владимир Йорданов


18 октомври 2017 г., сряда, 11:00 ч.
„Миньор“ (Перник) - „Лудогорец“
Иван Иванов, Юлиян Тодоров, Владимир Чешмеджиев


18 октомври 2017 г., сряда, 11:00 ч.
„Ботев“ (Враца) - „Левски“
Методи Павлов, Андрей Николов, Станислав Станев


18 октомври 2017 г., сряда, 11:00 ч.
„Национал“ (София) - „Локомотив“ (Пловдив)
Димитър Димитров, Димитър Стоилов, Стоян Стоянов


18 октомври 2017 г., сряда, 14:00 ч.
„Берое“ - „Ботев“ (Пловдив)
Станимир Тодоров, Даниел Ников, Никифор Велков


18 октомври 2017 г., сряда, 14:00 ч.
„Етър“ (Велико Търново) - „Черноморец“ (Бургас)
Стилиян Димитров, Стефан Делчев, Ивелин Рашев


19 октомври 2017 г., четвъртък, 14:00 ч.
„Черно море“ - ДИТ (София)
Петър Кирилов, Димитър Герчев, Живко Петров

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Търсене/ Search

Най-четени

YouCMSAndBlog Module Generator Wizard Plugin
YouCMSAndBlog Module Generator Wizard Plugin

Google

ydarasport.eu използва "бисквитки", за да улесни Вашето сърфиране и да Ви покаже съдържание, което може да Ви заинтересува. Използвайки този сайт, Вие се съгласявате с нашите условия. Виж повече! To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

I accept cookies from this site.

EU Cookie Directive Module Information