Един от най-обичаните български автори - Захари Карабашлиев („18% сиво“ и „Хавра“),

Бразилски нападател се очаква да се присъедини към „Черно море“ на лагера в Банско.

„Черно море“ стартира контролите с победа над „Черноморец“/ Снимки

„Черно море“ стартира контролите от лятната подготовка с победа.

• Разкази за пътуванията на сърцето от Захари Карабашлиев

• Илиан Илиев чака бразилски нападател на лагера в Банско

• „Черно море“ стартира контролите с победа над „Черноморец“/ Снимки

• Катрин Панкол отново ни среща със своите muchachas в „Три целувки“

more nabor 2002 kupa na bfs3Набор 2000 на „Черно море“ записа успех при гостуването си на „Пирин“ Благоевград.

„Моряците“ се наложиха с 2:0 над връстницие си в първия мач от 1/4-финалите на турнира за Купата на БФС. Срещата се игра в село Рилци, а головете за „моряците“ на Тодор Каменов реализираха Джан Хасан и Светослав Николов.
Хасан откри резултата в 27-ата минута, а до почивката Светослав Николов и Радослав Златев пропуснаха да покачат сами срещу вратаря. При една от двете ситуации домакините изчистиха топката от голлинията.
В 70-ата минута главният рефер на срещата отсъди дузпа за „Пирин“ за игра с ръка в наказателното поле. Стражът на „Черно море“ Стефан Петков обаче спаси. Две минути по-късно Светослав Николов покачи на 2:0 след самостоятелен пробив.
Реваншът между „Черно море“ и „Пирин“ е на 29 ноември от 11 ч. на стадиона под Аспаруховия мост.

„Черно море“: Стефан Петков, Златин Станков, Росен Стефанов, Димитър Ралчев, Радостин Желев, Драгомир Радев, Джан Хасан (60 - Атанас Йовчев), Светослав Николов (74 - Веселин Йорданов), Калин Георгиев (78 - Алекс Цеков), Радослав Златев, Паоло Пасков (65 - Мартин Милушев)