„Спартак 1918“ стартира зимната си подготовка днес на стадион „Локомотив“.

„Кварталът“ - история за загуба, гняв и потребност от принадлежност

• „Тайната на Руми“, или истинската история на поета на любовта

• „Спартак 1918“ започна подготовка с 13 нови футболисти

• Полузащитникът Дани Кики подписва с „Черно море“

• „Кварталът“ - история за загуба, гняв и потребност от принадлежност

more nabor 2002 ludogorecНабор 2002 на „Черно море“ записа разгромна победа срещу „Лудогорец“ в отложен мач

от втория кръг на първенството. „Моряците“, водени от Тодор Каменов, се наложиха над разградчани с 5:1 на стадиона под Аспаруховия мост. Това беше и последният мач на „Черно море“ за 2017 г.
Драгомир Радев даде начало на головата фиеста в 11-ата минута. Талантът на варненци изпълни по перфектен начин пряк свободен удар и не остави шансове на вратаря на гостите.
След почивката „моряците“ се забавляваха и реализираха четири гола. Веднага след съдийския сигнал на второто полувреме започна бърза контраатака, подхваната от Паоло Пасков. Той изведе Джан Хасан на стрелкова позиция и младият талант удвои преднината на своите. В 52-ата отново Хасан с топовен изстрел от дъгата на наказателното поле, реализира за класическото 3:0, а в 60-ата отбеляза своя хеттрик в мача с глава след центриране от корнер.
Гостите намалиха от дузпа в 63-ата минута, като стражът на „Черно море“ парира удара от бялата точка, но футболист на „Лудогорец“ довкара за 4:1. В 70-ата минута Паоло Пасков оформи крайното 5:1 след пас на Радослав Златев. До края на мача Джан Хасан уцели греда, останал очи в очи със стража на гостите, а Радослав Златев на два пъти пропусна да покачи в резултата от добри ситуации.

„Черно море“: Стефан Петков, Златин Станков, Росен Стефанов, Димитър Ралчев, Радостин Желев, Драгомир Радев, Радослав Златев, Светослав Николов, Калин Георгиев (65 - Мартин Милушев), Джан Хасан (72 - Николай Станев), Паоло Пасков (75 - Веселин Йорданов)