„Черно море“ стартира контролите от лятната подготовка с победа.

В началото на лятото австрийският писател Рене Фройнд прави своя дебют на български език

• „Черно море“ стартира контролите с победа над „Черноморец“/ Снимки

• Катрин Панкол отново ни среща със своите muchachas в „Три целувки“

• Цял отбор „моряци“ аут за първата контрола, в игра влизат юноши

• „Никой не знае часа“ от Рене Фройнд - роман за пътя към себе си

moreto do 15 dunav1Отборът на „Черно море“ записа домакински успех срещу „Дунав“ Русе.

„Моряците“ на Иван Николов се наложиха с 2:0 над връстниците си в мач от 20-ия кръг на Елитната юношеска група до 15 години.
След нулево равенство през първото полувреме, Денислав Славов откри резултата в 60-ата минута. Младият талант на варненци се разписа след удар от около 17-18 метра. Само 5 минути по-късно Петър Иванов покачи на 2:0, с което оформи и крайния резултат.
В следващия кръг „Черно море“ гостува на „Добруджа“. Мачът е на 19 май (събота) от 14 ч. в Добрич.

„Черно море“: Галин Григоров, Боян Арзатов, Стилиян Чалъков, Наско Янков, Петър Иванов, Пресиян Михайлов, Денислав Славов, Марин Петков, Николай Златев, Берк Джевдет, Тони Иванов (Джошкун Чауш, Йордан Дженев, Пламен Стоилов, Ясен Минчев)