Волен Чинков ще ръководи първия мач на „Черно море“ за новия сезон

Волен Чинков ще ръководи първия мач на „Черно море“ за новия сезон.

Изабел Далхаузи се завръща в „За благодарността като изгубено умение“

Чаровно любопитната Изабел Далхаузи се завръща заедно с неповторимата, уютна

Двама „моряци“ пропускат мача с „Ботев“ Враца, един под въпрос

Отборът на „Черно море“ продължава подготовката си за първия мач от новия сезон в

Професионалните пакостници Майлс и Найлс отново са тук!

Положението се влошава във втората книга за популярните пакостници Майлс и Найлс!

„Жената на тридесет години“ - роман за силата на женския избор

След „Величие и падение на куртизанките“ издателство „Апостроф“ публикува още един

• Волен Чинков ще ръководи първия мач на „Черно море“ за новия сезон

• Изабел Далхаузи се завръща в „За благодарността като изгубено умение“

• Двама „моряци“ пропускат мача с „Ботев“ Враца, един под въпрос

• Професионалните пакостници Майлс и Найлс отново са тук!

• „Жената на тридесет години“ - роман за силата на женския избор

4more kontrola4 01„Черно море“ записа равенство в контролата си със „Септември“ София.

„Моряците“ завършиха при резултат 2:2 със съперниците си. Мачът отново се игра в четири части по 30 минути.
Варненци поведоха в резултата в 13-ата минута. Тогава Аристот Н'Донгала проби отдясно и центрира по земя в наказателното поле, където Лъчезар Йорданов се разписа. Малко след това Жоржиньо беше изведен на добра позиция и опита да прехвърли стража на „Септември“, но топката премина над вратата.

В 22-ата минута Георги Илиев отправи опасен удар по посока на вратата на столичани, но вратарят на съперника изби в корнер. Пет минути по-късно Георги Илиев нацели страничната греда от пряк свободен удар, отсъден за нарушение срещу Н'Донгала.
Именно той стреля опасно в 38-ата минута, но стражът успя да парира удара. В 46-ата минута Георги Илиев получи топката пред наказателното поле, преодоля  защитник на столичани и стреля, но над напречната греда.

„Септември“ изравни резултата след дузпа в 49-ата минута. Малко преди това футболист на тима от София падна в наказателното поле, без видимо съприкосновение със Стефан Станчев. След изпълнението на дузпата и отбелязания гол Станчев получи червен картон за реплика срещу рефера. Неговото място зае Виктор Попов.

В 60-ата минута Илиан Илиев смени целия състав, като единственият, който остана на терена за вторите две четвърти по 30 минути, беше Виктор Попов. В игра влязоха Емил Янчев, Мирослав Енчев, Илиас Хасани, Атанас Зехиров, Ивайло Марков, Мехди Фенуш, Петър Витанов, Георги Божилов и Валентин Йосков.
Мехди Фенуш проби отдясно в 75-ата минута, нахлу в наказателното поле и от малък ъгъл стреля, но вратарят изби. Топката попадна в Георги Божилов, който от дъгата на наказателното поле отправи страхотен изстрел, но кълбото премина много близо до страничната греда.

В 12-ата минута на четвъртата част „Черно море“ поведе отново в резултата. Георги Божилов се разписа след изпълнение на дузпа, отсъдена за игра с ръка в наказателното поле. Малко по-късно „Септември“ за втори път изравни. Борислав Галчев засече центриране с глава и остави безпомощен Макенджиев за 2:2.

Първи състав: Иван Дюлгеров, Даниел Димов, Пламен Димов, Стефан Станчев (49 - Виктор Попов), Кононго, Патрик Андраде, Георги Илиев Мартин Минчев, Аристот Н'Донгала, Жоржиньо, Лъчезар Йорданов

Втори състав: Благой Макенджиев, Емил Янчев (Мариян Огнянов), Мирослав Енчев, Илиас Хасани, Атанас Зехиров, Ивайло Марков, Мехди Фенуш (90 - Ертан Томбак), Петър Витанов, Георги Божилов, Валентин Йосков, Виктор Попов